Opigno social (3.0.4) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Read more
nl: Lees meer

en: On
nl: Aan

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Search
nl: Zoeken

en: Back
nl: Terug

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Text
nl: Tekst

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: All
nl: Alle

en: Post
nl: Bericht

en: Block
nl: Blok

en: Off
nl: Uit

en: Comment
nl: Reactie

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Close
nl: Sluiten

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Pending
nl: In afwachting

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Posts
nl: Berichten

en: Completed
nl: Voltooid

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: In progress
nl: Bezig

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Connection
nl: Verbinding

en: Show less
nl: Minder tonen

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Group content
nl: Groepsinhoud

en: Asc
nl: Oplopend
