Opigno social (3.1.0) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Post
hy: Գրառում

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: 1 comment | @count comments
hy[0]: 1 մեկնաբանություն
hy[1]: @count մեկնաբանություն
