Opigno social (3.1.0) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Private
nl: Privé

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Public
nl: Publiek

en: Read more
nl: Lees meer

en: See
nl: Bekijken

en: Edit
nl: Bewerken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Manage
nl: Beheren

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Text
nl: Tekst

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Post
nl: Bericht

en: Comment
nl: Reactie

en: Members
nl: Leden

en: Deny
nl: Weigeren

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Close
nl: Sluiten

en: Community
nl: Gebruikersgroep

en: Accept
nl: Accepteren

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Join
nl: Lid worden

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: Values
nl: Waarden

en: Restricted
nl: Beperkt

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Upload a new image
nl: Nieuwe afbeelding uploaden

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Is one of
nl: Is een van

en: Request to join
nl: Verzoek om lid te worden

en: User IDs
nl: Gebruiker-ID's

en: Show less
nl: Minder tonen

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Connections
nl: Verbindingen

en: Invited
nl: Uitgenodigd

en: Social
nl: Sociaal

en: Member of
nl: Lid van

en: The file used in the @name field may not be referenced.
nl: Het gekozen bestand in het veld @name mag niet gebruikt worden.

en: Select entities
nl: Entiteiten selecteren
