Opigno social (3.1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ
