Opigno social (3.1.0) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Private
sv: Privat

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Public
sv: Offentlig

en: Read more
sv: Läs mer

en: See
sv: Se

en: Edit
sv: Redigera

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Back
sv: Tillbaka

en: Manage
sv: Hantera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Post
sv: Inlägg

en: Comment
sv: Kommentar

en: Members
sv: Medlemmar

en: Deny
sv: Neka

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Close
sv: Stäng

en: Accept
sv: Accepterar

en: Invite
sv: Bjud in

en: Join
sv: Gå med

en: 1 comment | @count comments
sv[0]: 1 kommentar
sv[1]: @count kommentarer

en: Values
sv: Värden

en: Decline
sv: Avslå

en: Send a message
sv: Skicka ett meddelande

en: Add badge
sv: Lägg till emblem

en: Upload a new image
sv: Ladda upp en ny bild

en: Is not one of
sv: Är inte en av

en: Created on
sv: Skapad den

en: Is one of
sv: Är en av

en: Write a comment
sv: Skriv en kommentar
