Opigno social (3.1.0) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Private
pl: Prywatne

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: See
pl: Zobacz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Feed
pl: Zasób

en: Back
pl: Wstecz

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Post
pl: Wpis

en: Comment
pl: Komentarz

en: Members
pl: Członkowie

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Close
pl: Zamknij

en: Community
pl: Społeczność

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Invite
pl: Zaproś

en: Join
pl: Dołącz

en: 1 comment | @count comments
pl[0]: 1 komentarz
pl[1]: @count komentarze
pl[2]: @count komentarzy

en: Values
pl: Wartości

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Send a message
pl: Wyślij wiadomość

en: Upload a new image
pl: Wyślij nowy obraz

en: Is not one of
pl: Żaden z

en: Created on
pl: Utworzono

en: Is one of
pl: Jeden z

en: User IDs
pl: Identyfikatory użytkownika

en: Connections
pl: Połączenia

en: Invite members
pl: Zaproś członków

en: The file used in the @name field may not be referenced.
pl: Plik używany w polu @name nie może być wskazywany.
