Opigno statistics (3.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Manager
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Week
kn: ವಾರ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Level
kn: ಸ್ತರ

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Member for
kn: ಸದಸ್ಯರು

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: Certificates
kn: ಪ್ರಮಾಣಪತ್ರಗಳು

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
