Opigno statistics (3.0.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Name
ku: ناو

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Year
ku: ساڵ

en: Month
ku: مانگ

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون
