Opigno statistics (3.0.2) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: Year
bg: Година

en: Block
bg: Блокирай

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Month
bg: Месец

en: Details
bg: Детайли

en: State
bg: Статус

en: Users
bg: Потребители

en: Recent comments
bg: Последни коментари

en: Pending
bg: В изчакване

en: Member for
bg: Член от

en: Expired
bg: Изтекли

en: Results
bg: Резултати

en: Apply
bg: Търси

en: No comments available.
bg: Няма достъпни коментари.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bg: Колко минути потребителят трябва да бъде смятан за онлайн, след като е напуснал сайта.

en: User profile
bg: Потребителски профил

en: Who's new
bg: Нови потребители

en: Who's online
bg: Кой е онлайн
