Opigno statistics (3.0.2) - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Manager
ca: Gestor

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User
ca: Usuari

en: Year
ca: Any

en: Block
ca: Bloc

en: Score
ca: Puntuació

en: Last access
ca: Darrer accés

en: download
ca: descarrega

en: Month
ca: Mes

en: Details
ca: Detalls

en: State
ca: Estat

en: Week
ca: Setmana

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Users
ca: Usuaris

en: Recent comments
ca: Comentaris recents

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Share
ca: Comparteix

en: Pending
ca: Pendent

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: Expired
ca: Caducat

en: Lists
ca: Llistes

en: Results
ca: Resultats

en: Failed
ca: Fallat

en: completed
ca: completat

en: Apply
ca: Aplica

en: Administrator
ca: Administrador

en: No comments available.
ca: No hi ha comentaris disponibles.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ca: Un usuari es considera connectat per aquest temps des de que va veure per darrer cop una pàgina.

en: User profile
ca: Perfil d'usuari

en: Step
ca: Increment

en: @interval ago
ca: Fa @interval

en: Compact
ca: Compacta

en: Who's new
ca: Qui és nou

en: Who's online
ca: Qui està connectat

en: New users
ca: Nous usuaris

en: Master
ca: Mestre

en: Lists (Views)
ca: Llistes (Views)

en: Recent comments.
ca: Comentaris recents.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
ca: Mostra una llista dels usuaris més nous del lloc web.

en: Who's online block
ca: Bloc de qui està en línia

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
ca: Mostra els noms d'usuari dels usuaris actius més recentment i el nombre total d'usuaris actius.

en: A list of new users
ca: Una llista dels usuaris nous

en: There are currently @total users online.
ca: Actualment hi ha @total usuaris en línia.

en: There are currently 0 users online.
ca: Actualment no hi ha cap usuari connectat.

en: A list of users that are currently logged in.
ca: Una llista d'usuaris que tenen actualment una sessió oberta.
