Opigno statistics (3.0.2) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Recent comments
dz: ད་ལྟོའི་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: Member for
dz: གྱི་དོན་ལུ་འཐུས་མི།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: No comments available.
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་ཐོབ་མ་ཚུགསཔ།

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
dz: མཐའ་མཇུག་  ཤོག་ལེབ་ཅིག་བལྟ་ཞིནམ་ལས་  རྐྱངམ་ཅིག་  ལག་ལེན་པ་དེ་  འདི་ཚོན་ཚོད་གློག་ལམ་ཐོག་ལུ་  ཨིནམ་སྦེ་ཆ་འཇོག་འབདཝ་ཨིན།

en: Who's new
dz: ག་གསརཔ་འདུག

en: Who's online
dz: ག་གློག་ལམ་ཐོག་ལུ་འདུག
