Opigno statistics (3.0.2) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: User
eo: Uzanto

en: Year
eo: Jaro

en: Block
eo: Bloko

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Month
eo: Monato

en: Details
eo: Detaloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Users
eo: Uzantoj

en: Recent comments
eo: Lastaj komentoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Member for
eo: Membro dum

en: Results
eo: Rezultoj

en: Apply
eo: Apliku

en: No comments available.
eo: Neniuj komentoj estas haveblaj.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
eo: Uzanto estas konsiderata ensalutinta ĉi tiom longe post kiam tiu laste vidis paĝon.

en: Who's new
eo: Kiu novas

en: Who's online
eo: Kiu estas enrete

en: Asc
eo: kreske
