Opigno statistics (3.0.2) - en to fi translation catalogue (53 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Manager
fi: Manageri

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Statistics
fi: Tilastot

en: User
fi: Käyttäjä

en: Year
fi: Vuosi

en: Block
fi: Lohko

en: Score
fi: Tulos

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Success
fi: Onnistui

en: download
fi: lataa

en: Month
fi: Kuukausi

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: State
fi: Tila

en: Week
fi: Viikko

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Recent comments
fi: Uusimmat kommentit

en: Level
fi: Taso

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Share
fi: Jaa

en: Pending
fi: Odottaa

en: Member for
fi: Käyttäjä jo

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Lists
fi: Listat

en: Results
fi: Tulokset

en: completed
fi: päätetty

en: Apply
fi: Käytä

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: No comments available.
fi: Kommentteja ei ole saatavilla.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
fi: Sen jäkeen kun käyttäjä viimeksi latasi sivun, hänen katsotaan olevan paikalla vielä näin kauan

en: User profile
fi: Käyttäjäprofiili

en: Step
fi: Askel

en: Last 30 days
fi: Viimeiset 30 päivää

en: @interval ago
fi: @interval sitten

en: Compact
fi: Kompakti

en: Who's new
fi: Uudet käyttäjät

en: Who's online
fi: Paikalla olevat käyttäjät

en: Master
fi: Isäntä

en: List item
fi: Listasisältö

en: Lists (Views)
fi: Listaukset (Views)

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
fi: Näyttää listan sivuston uusimmista käyttäjätileistä.

en: Who's online block
fi: Kuka on paikalla -lohko

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
fi: Näyttää viimeksi aktiivisina olleiden käyttäjien käyttäjätunnukset ja aktiivisten käyttäjien kokonaismäärän.

en: A list of new users
fi: Lista uusista käyttäjistä

en: There are currently @total users online.
fi: Tällä hetkellä @total käyttäjää on online.

en: There are currently 0 users online.
fi: Tällä hetkellä 0 käyttäjää on online.

en: A list of users that are currently logged in.
fi: Lista käyttäjistä jotka ovat online.
