Opigno statistics (3.0.2) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Details
gu: વિગતો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Recent comments
gu: તાજેતરની ટીપ્પણીઓ

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: Results
gu: પરિણામો

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: No comments available.
gu: કોઈ ટિપ્પણીઓ ઉપલબ્ધ નથી.

en: Who's new
gu: કોણ નવું છે

en: Who's online
gu: કોણ ઉપલબ્ધ છે

en: A list of new users
gu: નવા વપરાશકર્તાઓની યાદી
