Opigno statistics (3.0.2) - en to hu translation catalogue (95 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Manager
hu: Menedzser

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: User
hu: Felhasználó

en: Year
hu: Év

en: Block
hu: Blokk

en: Score
hu: Eredmény

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Success
hu: Sikeres

en: download
hu: letölt

en: Month
hu: Hónap

en: Details
hu: Részletek

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: Week
hu: Hét

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Users
hu: Felhasználók

en: Recent comments
hu: Friss hozzászólások

en: Level
hu: Szint

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Student
hu: Diák

en: Share
hu: Megosztás

en: share
hu: megosztás

en: Pending
hu: Függőben

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: Expired
hu: Lejárt

en: Lists
hu: Listák

en: Results
hu: Eredmények

en: Failed
hu: Sikertelen

en: completed
hu: teljesítve

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Passed
hu: Kihagyott

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hu: Meghatározza, hogy mennyi ideig kell egy felhasználót a webhelyen lévőnek tekinteni, miután egy oldalt megtekintett.

en: User profile
hu: Felhasználói profil

en: Step
hu: Lépés

en: Certificates
hu: Tanúsítványok

en: Badges
hu: Kitűzők

en: Last 30 days
hu: Elmúlt 30 nap

en: @interval ago
hu: @interval ideje

en: Compact
hu: Tömör

en: Who's new
hu: Új felhasználók

en: Who's online
hu: Jelenlévő felhasználók

en: Badge
hu: Kitűző

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Trends
hu: Irányzatok

en: New users
hu: Új felhasználók

en: Time spent
hu: Eltöltött idő

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Achievements
hu: Eredmények

en: List item
hu: Listaelem

en: Training
hu: Oktatás

en: Lists (Views)
hu: Listák (Nézetek)

en: Avg score
hu: Átlagpontszám

en: Recent comments.
hu: Legújabb hozzászólások.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
hu: Egy listát jelenít meg a webhely legfrissebb felhasználói fiókjairól.

en: Who's online block
hu: Jelenlévő felhasználók blokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
hu: Megmutatja a legutóbb aktív felhasználókat és az aktív felhasználók számát.

en: A list of new users
hu: Új felhasználók egy listája

en: There are currently @total users online.
hu: Jelenleg @total felhasználó van online.

en: There are currently 0 users online.
hu: Jelenleg 0 felhasználó van bejelentkezve.

en: A list of users that are currently logged in.
hu: Egy lista a jelenleg bejelentkezett felhasználókról.

en: View group statistics
hu: Csoport statisztika megtekintése

en: Completion
hu: Teljesítés

en: @name completed on @date
hu: @name teljesítve @date napon

en: Total score @percent%
hu: Teljes pontszám @percent%

en: Activities Overview
hu: Tevékenységek áttekintése

en: Completed on
hu: Teljesítés napja

en: Training Content
hu: Képzési tartalom

en: Opigno Statistics.
hu: Opigno statisztikák.

en: View global statistics
hu: Globális statisztikák megtekintése

en: Allows the user to view the global statistics
hu: Globális statisztikák megtekintésének engedélyezése a felhasználónak

en: View any group statistics
hu: Bármely csoport statisztikáinak megtekintése

en: Allows the user to view any group statistics
hu: Bármely csoport statisztikái megtekintésének engedélyezése a felhasználónak

en: View any user statistics
hu: Bármely felhasználó statisztikáinak megtekintése

en: Allows the user to view any user statistics
hu: Bármely felhasználó statisztikái megtekintésének engedélyezése a felhasználónak

en: Training statistics
hu: Képzési statisztikák

en: Module Passed
hu: Modul teljesítve

en: Course / Module
hu: Kurzus / modul

en: Recently active users
hu: Nemrégiben aktív felhasználók

en: Nb of users
hu: Felhasználók száma

en: Nb completed
hu: Teljesítések száma

en: Avg time spent
hu: Áltagosan eltöltött idő

en: % Completed
hu: % teljesítve

en: Users results
hu: Felhasználók eredményei

en: Training statistics - @training
hu: Képzés statisztikák – @training

en: @interval hence
hu: @interval múlva
