Opigno statistics (3.0.2) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Statistics
lt: Statistika

en: User
lt: Narys

en: Year
lt: Metai

en: Block
lt: Blokas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: download
lt: atsisiųsti

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: State
lt: Etapas

en: Week
lt: Savaitė

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Users
lt: Nariai

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Pending
lt: Laukiama

en: Member for
lt: Narys jau

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Administrator
lt: Administratorius

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: Step
lt: Žingsnis

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Compact
lt: Glaustai

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: New users
lt: Nauji nariai

en: There are currently @total users online.
lt: Šiuo metu svetainėje @total narių.

en: There are currently 0 users online.
lt: Šiuo metu svetainėje 0 narių.
