Opigno statistics (3.0.2) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Recent comments
my: လတ်တလော မှတ်ချက်များ

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: Results
my: ရလဒ်

en: completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Who's new
my: အသင်း၀င်သစ်များ

en: Who's online
my: ရောက်ရှိနေသူများ
