Opigno statistics (3.0.2) - en to no translation catalogue (50 entries)

en: Manager
no: Grunnlegger

en: Download
no: Last ned

en: Edit
no: Rediger

en: Date
no: Dato

en: Reset
no: Nullstill

en: Name
no: Navn

en: Statistics
no: Statistikk

en: User
no: Bruker

en: Year
no: År

en: Block
no: Blokk

en: Score
no: Poeng

en: Last access
no: Sist tilkoblet

en: Month
no: Måned

en: Details
no: Detaljer

en: State
no: Status

en: Desc
no: Synkende

en: Week
no: Uke

en: First name
no: Fornavn

en: Last name
no: Etternavn

en: Users
no: Brukere

en: Recent comments
no: Siste kommentarer

en: Level
no: Nivå

en: Sort by
no: Sortér etter

en: share
no: del

en: Pending
no: Avventer

en: Member for
no: Medlem i

en: Expired
no: Utgått

en: Lists
no: Lister

en: Results
no: Resultater

en: Failed
no: Ikke bestått

en: Apply
no: Bruk

en: Passed
no: Bestått

en: No comments available.
no: Ingen kommentarer tilgjengelige.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
no: Tiden en bruker regnes som tilkoblet etterat siste side ble åpnet.

en: @interval ago
no: @interval siden

en: Compact
no: Kompakt

en: Who's new
no: Nye brukere

en: Who's online
no: Tilkoblede brukere

en: New users
no: Nye brukere

en: Asc
no: Stigende

en: Lists (Views)
no: Lister (Visninger)

en: Recent comments.
no: Nylig innsendte kommentarer.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
no: Viser en liste over de sist registrerte brukerkontoene på nettstedet.

en: Who's online block
no: Blokk som viser hvem er pålogget

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
no: Viser brukernavnene til de sist aktive brukere, og det totale antallet aktive brukere.

en: A list of new users
no: En liste med nye brukere

en: There are currently @total users online.
no: Det er totalt @total brukere innlogget.

en: There are currently 0 users online.
no: Ingen brukere er innlogget.

en: A list of users that are currently logged in.
no: En liste over brukere som er logget på.

en: @interval hence
no: @interval derav
