Opigno statistics (3.0.2) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: User
oc: Utilizaire

en: Year
oc: Annada

en: Block
oc: Blòt

en: Score
oc: Marca

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Month
oc: Mes

en: Details
oc: Detalhs

en: State
oc: Estat

en: Users
oc: Utilizaires

en: Recent comments
oc: Comentaris recents

en: Level
oc: Nivèl

en: Sort by
oc: Triar per

en: Student
oc: Estudiant

en: Share
oc: Partejar

en: share
oc: partejar

en: Pending
oc: En espèra

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: Results
oc: Resultats

en: Apply
oc: Aplicar

en: No comments available.
oc: Cap de comentari pas disponible.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
oc: Durada pendent la quala se considèra qu'un utilizaire es en linha aprèp qu'aja vist una pagina pel darrièr còp.

en: User profile
oc: Perfil utilizaire

en: Who's new
oc: Membres novèls

en: Who's online
oc: Utilizaires en linha

en: Master
oc: Maître

en: List item
oc: Listar l'element
