Opigno statistics (3.0.2) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Details
sq: Hollësi

en: Users
sq: Përdorues

en: Recent comments
sq: Komentet e fundit

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: Results
sq: Rezultatet

en: No comments available.
sq: Asnjë koment në dispozicion.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sq: Një përdorues konsiderohet në linjë për këtë kohë mbasi të ketë vizituar një faqe.

en: Who's new
sq: Përdorues të rinj

en: Who's online
sq: Kush është në linjë
