Opigno statistics (3.0.2) - en to te translation catalogue (29 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Manager
te: నిర్వాహకుడు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Name
te: పేరు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: Month
te: నెల

en: Details
te: వివరాలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Week
te: వారం

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Recent comments
te: ఇటీవలి వ్యాఖ్యలు

en: Member for
te: సభ్యుడుగా

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Administrator
te: నిర్వాహకుడు

en: No comments available.
te: వ్యాఖ్యలు లేవు

en: Who's new
te: ఎవరు కొత్త

en: Recent comments.
te: ఇటీవలి వ్యాఖ్యలు.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
te: సైటులో కొత్త వాడుకరుల ఖాతాల జాబితాను చూపిస్తుంది.

en: A list of new users
te: కొత్త వాడుకరుల జాబితా

en: There are currently @total users online.
te: ప్రస్తుతం ఆన్‌లైనులో @total వాడుకరులు ఉన్నారు.

en: There are currently 0 users online.
te: ప్రస్తుతం ఆన్‌లైనులో 0 వాడుకరులు ఉన్నారు.

en: A list of users that are currently logged in.
te: ప్రస్తుతం ప్రవేశించివున్న వాడుకరుల జాబితా.
