Opigno statistics (3.0.2) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Manager
th: ผู้จัดการ

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Statistics
th: สถิติ

en: Year
th: ปี

en: Score
th: คะแนน

en: Month
th: เดือน

en: Details
th: รายละเอียด

en: State
th: รัฐ

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Lists
th: รายการ

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Passed
th: ผ่าน

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ
