Opigno statistics (3.0.3) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Manager
af: Bestuurder

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Statistics
af: Statistieke

en: User
af: Gebruiker

en: Block
af: Blok

en: Score
af: Punt

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Users
af: Gebruikers

en: Recent comments
af: onlangse kommentaar

en: Pending
af: Hangende

en: Member for
af: Lid vir

en: Results
af: Resultate

en: Apply
af: Pas toe

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
af: Die gebruiker word beskou as aanlyn vir so lank nadat hulle 'n bladsy beskou het.

en: User profile
af: Gebruikersprofiel

en: Who's new
af: Wie is nuut

en: Who's online
af: Wie is aanlyn

en: Master
af: Meester
