Opigno statistics (3.0.3) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Recent comments
am: የቅርብ አስተያየቶች

en: Sort by
am: ደርድር

en: Member for
am: አባልነት ለ

en: Who's new
am: ማን ነው አዲስ

en: Who's online
am: ማን ነው መስመር ላይ
