Opigno statistics (3.0.3) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Manager
ar: الإداري

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: User
ar: المستخدم

en: Year
ar: السنة

en: Block
ar: الصندوق

en: Score
ar: الدرجة

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Month
ar: بالشهر

en: Details
ar: التفاصيل

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Week
ar: بالأسبوع

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Users
ar: المستخدمين

en: Recent comments
ar: أحدث التعليقات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Pending
ar: معلّق

en: Member for
ar: مسجل بالموقع منذ

en: Lists
ar: قوائم

en: Results
ar: النتائج

en: Failed
ar: فشل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Passed
ar: نجح

en: Administrator
ar: مدير

en: No comments available.
ar: لا تعليقات.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ar: تحسب فترة وجود المستخدم عالخط منذ آخر عرض لصفحة.

en: Compact
ar: المدمج

en: Who's new
ar: المستخدمون الجدد

en: Who's online
ar: المتصلون الأن

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
