Opigno statistics (3.0.3) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User
ast: Usuariu

en: Block
ast: Bloque

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Details
ast: Detalles

en: Users
ast: Usuarios

en: Recent comments
ast: Comentarios recientes

en: Member for
ast: Miembru hai

en: Results
ast: Resultaos

en: Failed
ast: Falló
