Opigno statistics (3.0.3) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Name
bn: নাম

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Year
bn: বছর

en: Block
bn: ব্লক

en: Last access
bn: সর্বশেষ ব্যবহার

en: Month
bn: মাস

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Recent comments
bn: সাম্প্রতিক মন্তব্যসমূহ

en: Member for
bn: যতদিন ধরে সদস্য

en: No comments available.
bn: কোন মন্তব্য নেই।

en: Who's new
bn: নতুন সদস্য

en: Who's online
bn: যারা অনলাইনে আছেন
