Opigno statistics (3.0.3) - en to da translation catalogue (55 entries)

en: Manager
da: Administrator

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Statistics
da: Statistik

en: User
da: Bruger

en: Year
da: År

en: Block
da: Blok

en: Score
da: Karakter

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Success
da: Succes

en: Month
da: Måned

en: Details
da: Detaljer

en: State
da: Status

en: Desc
da: Faldende

en: Week
da: Uge

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Users
da: Brugere

en: Recent comments
da: Seneste kommentarer

en: Level
da: Niveau

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Share
da: Del

en: share
da: del

en: Pending
da: Afventer

en: Member for
da: Medlem i

en: Expired
da: Udløbet

en: Lists
da: Lister

en: Results
da: Resultater

en: Failed
da: Mislykkedes

en: completed
da: fuldført

en: Apply
da: Udfør

en: No comments available.
da: Der er ingen kommentarer at vise.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
da: En bruger bliver opfattet som online i dette tidsrum efter hun sidst har set en side.

en: User profile
da: Brugerprofil

en: Step
da: Trin

en: @interval ago
da: @interval siden

en: Compact
da: Kompakt

en: Who's new
da: Nye brugere

en: Who's online
da: Hvem er online

en: Progress
da: Fremdrift

en: New users
da: Nye brugere

en: Asc
da: Stigende

en: Lists (Views)
da: Lister (Views)

en: Recent comments.
da: Seneste kommentarer.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
da: Viser en liste af de nyeste brugerkonti på sitet.

en: Who's online block
da: Hvem er online

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
da: Viser navnene på de brugere, der senste har været aktive, og det totale antal af aktive brugere.

en: A list of new users
da: En liste af nye brugere

en: There are currently @total users online.
da: Der er i øjeblikket @total brugere online.

en: There are currently 0 users online.
da: Der er i øjeblikket 0 brugere online.

en: A list of users that are currently logged in.
da: En liste af indloggede brugere.

en: @interval hence
da: om @interval
