Opigno statistics (3.0.3) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Status
he: מצב

en: Manager
he: מנהל

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: User
he: משתמש

en: Year
he: שנה

en: Block
he: בלוק

en: Score
he: ניקוד

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Success
he: הצלחה

en: download
he: הורדה

en: Month
he: חודש

en: Details
he: פרטים

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Week
he: שבוע

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Users
he: חברי האתר

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Share
he: שיתוף

en: Pending
he: ממתינות

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Lists
he: רשימות

en: Results
he: תוצאות

en: Failed
he: נכשל

en: Apply
he: החל

en: Administrator
he: מנהל

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
he: המשתמש נחשב מחובר לזמן זה שאחרי הפעם האחרונה שהוא צפה בדף כלשהוא.

en: User profile
he: פרופיל משתמש

en: @interval ago
he: לפני @interval

en: Compact
he: קומפקטי

en: Who's new
he: מי חדש

en: Who's online
he: מי מחובר

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: There are currently @total users online.
he: @total משתמשים מחוברים כרגע לאתר.

en: There are currently 0 users online.
he: אין כרגע משתמשים המחוברים לאתר
