Opigno statistics (3.0.3) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Statistics
jv: Statistik

en: User
jv: Panganggo

en: Year
jv: Tahun

en: Block
jv: Blok

en: Score
jv: Skor

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Month
jv: Wulan

en: Details
jv: Lengkapé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Week
jv: Pekan

en: Users
jv: Panganggo

en: Recent comments
jv: Daftar Komèntar anyar

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Results
jv: Kasilé

en: No comments available.
jv: Ora ānā komèntar sing cumawis.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
jv: Panganggo dianggep online saksuwene iki sakwisé nonton kācā pungkasan.

en: Who's new
jv: Panganggo anyar

en: Who's online
jv: Panganggo Online

en: Asc
jv: Urut Maju
