Opigno statistics (3.0.3) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Year
ne: वर्ष

en: Block
ne: ब्लक

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Month
ne: महिना

en: Details
ne: विस्तृत

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Recent comments
ne: हालको कमेन्टहरु

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक
