Opigno statistics (3.0.3) - en to pl translation catalogue (61 entries)

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Statistics
pl: Statystyki

en: User
pl: Użytkownik

en: Year
pl: Rok

en: Block
pl: Blok

en: Score
pl: Wynik

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Success
pl: Sukces

en: download
pl: pobierz

en: Month
pl: Miesiąc

en: Details
pl: Szczegóły

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Week
pl: Tydzień

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Recent comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Level
pl: Poziom

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Share
pl: Udostępnij

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Lists
pl: Listy

en: Results
pl: Wyniki

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: completed
pl: zakończony

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Passed
pl: Zdany

en: No comments available.
pl: Brak dostępnych komentarzy.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
pl: Tak długo od ostatniego odświeżenia strony użytkownik jest uważany za będącego online.

en: User profile
pl: Profil użytkownika

en: Step
pl: Krok

en: Last 30 days
pl: Ostatnie 30 dni

en: @interval ago
pl: @interval temu

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Who's new
pl: Nowi użytkownicy

en: Who's online
pl: Kto przegląda

en: Progress
pl: Postęp

en: New users
pl: Nowi użytkownicy

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Skill
pl: Umiejętność

en: Skills
pl: Umiejętności

en: Master
pl: Główny

en: List item
pl: Element listy

en: Lists (Views)
pl: Listy (Widoki)

en: Recent comments.
pl: Ostatnie komentarze.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
pl: Prezentuje listę najnowszych użytkowników na stronie.

en: Who's online block
pl: Blok <em>Kto jest online</em>

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
pl: Prezentuje nazwy użytkowników którzy byli ostatnio aktywni, jak również liczbę wszystkich aktywnych użytkowników.

en: A list of new users
pl: Lista nowych użytkowników

en: There are currently @total users online.
pl: @total użytkowników jest aktywnych w tej chwili.

en: There are currently 0 users online.
pl: Żaden z użytkowników nie jest w tym momencie zalogowany.

en: A list of users that are currently logged in.
pl: Lista użytkowników, którzy są aktualnie zalogowani.

en: @interval hence
pl: odtąd co @interval
