Opigno statistics (3.0.3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
