Opigno statistics (3.0.3) - en to sv translation catalogue (55 entries)

en: Manager
sv: Administratör

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Statistics
sv: Statistik

en: User
sv: Användare

en: Year
sv: År

en: Score
sv: Poäng

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: download
sv: ladda ned

en: Month
sv: Månad

en: Details
sv: Detaljer

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Week
sv: Vecka

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Users
sv: Användare

en: Recent comments
sv: Senaste kommentarer

en: Level
sv: Nivå

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Pending
sv: Väntar på

en: Member for
sv: Medlem i

en: Lists
sv: Listor

en: Results
sv: Resultat

en: Failed
sv: Misslyckades

en: completed
sv: fullföljd

en: Apply
sv: Applicera

en: Administrator
sv: Administratör

en: No comments available.
sv: Inga kommentarer tillgängliga.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sv: En användare anses vara inloggad så här länge efter att de senast tittat på en sida.

en: User profile
sv: Användarprofil

en: Step
sv: Steg

en: Certificates
sv: Certifikat

en: Badges
sv: Emblem

en: @interval ago
sv: @interval sedan

en: Compact
sv: Kompakt

en: Who's new
sv: Vilka är nya?

en: Who's online
sv: Vilka är inloggade

en: Badge
sv: Emblem

en: Progress
sv: Framsteg

en: New users
sv: Nya användare

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Recent comments.
sv: Senaste kommentarer.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
sv: Visar en lista över de senast användarkontona på webbplatsen.

en: Who's online block
sv: Block för vilka som är inloggade

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
sv: Visar de användarnamnen för de senast aktiva användarna samt de totalt antal aktiva användare.

en: A list of new users
sv: En lista på nya användare

en: There are currently @total users online.
sv: För närvarande är @total användare inloggade.

en: There are currently 0 users online.
sv: För närvarande är 0 användare inloggade.

en: A list of users that are currently logged in.
sv: En lista på användare som för närvarande är inloggade.

en: @interval hence
sv: @interval därav
