Opigno statistics (3.0.4) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Year
bo: ལོ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Recent comments
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་དཔྱད་གཏམ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: No comments available.
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་དཔྱད་གཏམ་མི་འདུག

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bo: སྤྱོད་མཁན་ཞིག་དྲ་ཐོག་ཏུ་ཡོད་པར་ངོས་འཛིན་བྱེད་པའི་དུས་ཚོད།

en: User profile
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ

en: Who's new
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བ

en: Who's online
bo: དྲ་ཐོག་དུ་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
