Opigno statistics (3.0.4) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Name
bs: Ime

en: Statistics
bs: Statistika

en: User
bs: Korisnik

en: Year
bs: Godina

en: Block
bs: Blok

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Month
bs: Mjesec

en: Details
bs: Detalji

en: First name
bs: Ime

en: Users
bs: Korisnici

en: Recent comments
bs: Zadnji komentari

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Member for
bs: Član od

en: Results
bs: Rezultati

en: Apply
bs: Primjeni

en: No comments available.
bs: Nema dostupnih komentara.

en: Who's online
bs: Ko je online
