Opigno statistics (3.0.4) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: User
el: Χρήστης

en: Year
el: Έτος

en: Block
el: Μπλοκ

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Success
el: Επιτυχία

en: Month
el: Μήνας

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Week
el: Εβδομάδα

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Users
el: Χρήστες

en: Recent comments
el: Πρόσφατα σχόλια

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Member for
el: Μέλος για

en: Lists
el: Λίστες

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: No comments available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα σχόλια.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
el: Ένας χρήστης θεωρείται παρών για τόσο χρόνο από την τελευταία φορά που άνοιξε μια σελίδα.

en: Compact
el: Συμπαγής

en: Who's new
el: Ποιοι γράφτηκαν τελευταία

en: Who's online
el: Ποιοι είναι εδώ

en: Asc
el: Αύξ

en: Lists (Views)
el: Λίστες (Views)

en: Recent comments.
el: Πρόσφατα σχόλια.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
el: Εμφανίζει μια λίστα με τους πιο νέους λογαριασμούς χρηστών του ιστοτόπου.

en: Who's online block
el: Μπλοκ "Ποιός είναι online"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
el: Δείχνει τα ονόματα χρηστών από τους πιο πρόσφατα ενεργούς χρήστες όπως και τον συνολικό αριθμό ενεργών χρηστών.

en: A list of new users
el: Μια λίστα νέων χρηστών

en: There are currently @total users online.
el: Υπάρχουν συνολικά @total χρήστες συνδεδεμένοι.

en: There are currently 0 users online.
el: Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχουν συνδεδεμένοι χρήστες

en: A list of users that are currently logged in.
el: Μια λίστα από χρήστες που είναι συνδεδεμένοι αυτή τη στιγμή.
