Opigno statistics (3.0.4) - en to fa translation catalogue (43 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Manager
fa: مدیر

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Statistics
fa: آمار

en: User
fa: کاربر

en: Year
fa: سال

en: Block
fa: بلوک

en: Score
fa: امتیاز

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Success
fa: موفقیت

en: Month
fa: ماه

en: Details
fa: جزئیات

en: State
fa: وضعیت

en: Desc
fa: نزولی

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Users
fa: کاربران

en: Recent comments
fa: دیدگاه‌های اخیر

en: Level
fa: سطح

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: Pending
fa: معلق

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Results
fa: نتایج

en: Failed
fa: ناموفق

en: Apply
fa: تایید

en: Administrator
fa: مدیر

en: No comments available.
fa: هیچ دیدگاه‌هایی در دسترس نیست.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
fa: یک کاربر برای مدت تعیین شده پس از آخرین مشاهده‌ی یک صفحه، آنلاین محسوب می‌شود.

en: User profile
fa: پروفایل کاربر

en: Badges
fa: نشان‌ها

en: @interval ago
fa: @interval پیش

en: Who's new
fa: کاربران جدید

en: Who's online
fa: کاربران آنلاین

en: New users
fa: کاربران جدید

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
