Opigno statistics (3.0.4) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
