Opigno statistics (3.0.4) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Statistics
hr: Statistike

en: User
hr: Korisnik

en: Year
hr: Godina

en: Block
hr: Blok

en: Score
hr: Rezultat

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Month
hr: Mjesec

en: Details
hr: Detalji

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Week
hr: Tjedan

en: Users
hr: Korisnici

en: Recent comments
hr: Posljednji komentari

en: Level
hr: Nivo

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Member for
hr: Član već

en: Lists
hr: Liste

en: Results
hr: Rezultati

en: Apply
hr: Primjeni

en: No comments available.
hr: Nema dostupnih komentara.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hr: Vrijeme u kojem se korisnik smatra prijavljenim i nakon što je napustio lokaciju.

en: User profile
hr: Profil korisnika

en: Last 30 days
hr: Zadnjih 30 dana

en: Who's new
hr: Tko je novi

en: Who's online
hr: Tko je umrežen

en: Asc
hr: Uzlazno
