Opigno statistics (3.0.4) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Name
hy: Անուն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Year
hy: Տարի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Month
hy: Ամիս

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: No comments available.
hy: Մեկնաբանություններ չկան:

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hy: Օգտագործողը համարվում է առցանց այնքան ժամանակ, սկսած էջ մուտք գործելու վերջին պահից:

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: Who's new
hy: Նորեկներ

en: Who's online
hy: Ով է կայքում

en: Training
hy: Դասընթաց

en: Who's online block
hy: "Ով է կայքում" բլոկ

en: A list of new users
hy: Նորեկ օգտատերերի ցուցակ

en: There are currently @total users online.
hy: @total օգտատեր այժմ օնլայն է:

en: There are currently 0 users online.
hy: Ոչ մի օգտատեր այժմ օնլայն չէ:

en: A list of users that are currently logged in.
hy: Օգտատերերի ցուցակը, որոնք այս պահին մուտք են գործել համակարգ

en: @interval hence
hy: @interval անց
