Opigno statistics (3.0.4) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Statistics
lv: Statistika

en: User
lv: Lietotājs

en: Year
lv: Gads

en: Block
lv: Bloks

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: download
lv: lejupielādes

en: Month
lv: Mēnesis

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Week
lv: Nedēļa

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Users
lv: Lietotāji

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: share
lv: dalīties

en: Pending
lv: Gaida

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: Results
lv: Rezultāti

en: completed
lv: pabeigts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Administrator
lv: Administrators

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lv: Lietotājs tiek uzskatīts kā tiešsaistē esošs šādu laiku pēc pēdējās lapas skatīšanas.

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: Compact
lv: Kompakts

en: Who's new
lv: Kurš ir jauns

en: Who's online
lv: Kurš ir klātienē

en: Who's online block
lv: Kurš ir tiešsaistē bloks
