Opigno statistics (3.0.4) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Manager
sk: Správca

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: User
sk: Používateľ

en: Year
sk: Rok

en: Block
sk: Blok

en: Score
sk: Skóre

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Success
sk: Úspech

en: download
sk: prevzatie

en: Month
sk: Mesiac

en: Details
sk: Podrobnosti

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Week
sk: Týždeň

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Users
sk: Používatelia

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Member for
sk: Členom už

en: Expired
sk: Vypršané

en: Results
sk: Výsledky

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Apply
sk: Použiť

en: Administrator
sk: Administrátor

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: User profile
sk: Používateľský profil

en: Step
sk: Krok

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Who's online
sk: Kto je online

en: Asc
sk: Vzostupne
