Opigno statistics (3.0.4) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник

en: Year
sr: Година

en: Block
sr: Блок

en: Month
sr: Месец

en: State
sr: Статус

en: Recent comments
sr: Последњи коментари

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Member for
sr: Члан сте

en: Lists
sr: Листе

en: Administrator
sr: Администратор

en: Who's new
sr: Нови корисници

en: Who's online
sr: Ко је онлине?

en: Recent comments.
sr: Последњи коментари.

en: Who's online block
sr: Блок "Ко је онлајн?"

en: A list of new users
sr: Листа нових корисника

en: There are currently @total users online.
sr: Тренутно је @total корисника онлине.

en: A list of users that are currently logged in.
sr: Листа корисника који су тренутно улоговани.
