Opigno statistics (3.0.4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Details
ta: விபரங்கள்
