Opigno statistics (3.0.4) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Year
ug: يىل

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Month
ug: ئاي

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Recent comments
ug: يېڭى ئىنكاسلار

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: Results
ug: نەتىجە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: No comments available.
ug: ئىنكاس يوق.

en: Certificates
ug: دىپلوم

en: Who's new
ug: يېڭى ئەزا

en: Who's online
ug: توردىكىلەر

en: Progress
ug: ماڭغىنى

en: Training
ug: ئوقۇتۇش مەزمۇنى
