Opigno TinCan API (3.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Not set
ja: 未設定
