Opigno TinCan API (3.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Requirements
ru: Требования

en: Installed
ru: Установлено

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Not set
ru: Не установлено

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Please configure the LRS connection in the @setting_page.
ru: Пожалуйста настройте соединение с LRS сервером на странице @setting_page.

en: LRS configuration
ru: Настройки LRS
