Opigno TinCan API (3.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Configured
nl: Geconfigureerd
