Opigno TinCan API (3.0.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Not set
pt: Não definido

en: Please configure the LRS connection in the @setting_page.
pt: Por favor, configure a conexão LRS em @setting_page.

en: LRS configuration
pt: Configuração do LRS

en: Functionality for sending tincan statements after user answered the activity.
pt: Funcionalidade para o envio de instruções tincan depois que o usuário respondeu à atividade.

en: Functionality for sending tincan statements when user get badges.
pt: Funcionalidade para o envio de declarações tincan quando o usuário obtém emblemas
